Etusivu > Ota yhteyttä
Tel: + 86-29-86105123
Faksi: + 86-29-86513529
E-mail:Manager@rejeegroup.com
Osoite: Rm 10802, Block B, Kairui Building, Xi'an Economic Development Zone, Kiina.
Johtaja

Manager: Eva Hui

Sähköposti:Eva@rejeegroup.com

Myyntijohtaja

Myynnin Executive: Natalie

Sähköposti: Natalie@rejeegroup.com

Myyntiedustaja

Myyntiedustaja: Eric

Sähköposti:Eric@rejeegroup.com


Myynti edustaja: Vincent

Sähköposti:Vincent@rejeegroup.com


Myynnin Merchandiser

Myynnin Merchandiser: Emma

Sähköposti:Emma@rejeegroup.com

Myynnin Merchandiser: Thomas

Sähköposti:Thomas@rejeegroup.com

Myynninjälkeinen palvelu

Myynninjälkeinen palvelu: Jason

Sähköposti:Jason@rejeegroup.com


Myynninjälkeinen palvelu: Kevin

Sähköposti:Kevin@rejeegroup.com


Tekninen henkilöstö

Tekninen henkilökunta: Alan

Sähköposti:Technical@rejeegroup.com


Rahastonhoitaja

Rahastonhoitaja: Julia

Sähköposti:Julia@rejeegroup.com




Tuotteet